Bakan Çelik’ten 3 milyar liralık tweet

Bakan Çelik’ten 3 milyar liralık tweet
Reklam

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, 2016 yılında hayvancılığa 3.2 milyar Türk Lirası destek verileceğini söyledi.
Bakan Faruk Çelik, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da kendi hesabı üzerinden, hayvancılık sektörünü yakından ilgilendirecek değerlendirmelerde bulundu. 2015 yılında 53 kalemde dağıtılan hayvancılık desteklerinin 2016 planlamasının sektör için büyük önem taşıdığını belirten Bakan Çelik, bu yıl içinde hayvancılığa 3.2 milyar Türk Lirası destek verileceğini açıkladı.

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI FARUK ÇELİK, KENDİ TWİTTER HESABI ÜZERİNDEN YAPTIĞI AÇIKLAMADA, 2016 YILINDA HAYVANCILIĞA 3.2 MİLYAR TÜRK LİRASI DESTEK VERİLECEĞİNİ SÖYLEDİ. (ŞİNASİ İNAN/ŞANLIURFA-İHA)

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI FARUK ÇELİK, KENDİ TWİTTER HESABI ÜZERİNDEN YAPTIĞI AÇIKLAMADA, 2016 YILINDA HAYVANCILIĞA 3.2 MİLYAR TÜRK LİRASI DESTEK VERİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.

ÇELİK, HAYVAN ÜRETİCİLERİYLE TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPACAK
Bakan Çelik ayrıca belirli aralıklarla gerçekleştirdiği telefon görüşmeleri kapsamında yarın hayvan üreticilerinin sorun ve taleplerini dinleyecek.
Yarın saat 09.30’da, 0 530 104 37 80 numaralı hattan hayvan üreticileriyle bizzat görüşecek olan Bakan Çelik, Twitter’dan yaptığı duyuruda söz konusu görüşmelerde özellikle hayvancılık sektörüne yönelik destekler üzerinde durulacağını belirtti.
Geçtiğimiz haftalarda yaptığı telefon görüşmelerinde çeltik, süt ve su ürünleri üreticilerinin talep ve sorunlarını dinleyen Bakan Çelik’in bu uygulaması önümüzdeki günlerde de sürecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ