Reklam

Çiftçiye ucuz kredi anlaşması

Çiftçiye ucuz kredi anlaşması
Reklam

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde Ziraat Odası Şubesi ile özel bir banka arasında imzalanan protokol kapsamında, oda üyeleri avantajlı krediden yararlanabileceği bildirildi.
Malkara Ziraat Odası ile Yapı Kredi Bankası arasında işbirliği protokolü imzalayarak, oda üyelerine daha avantajlı tarımsal kredi fırsatları sunmaya başladı. Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz’ün makamında gerçekleşen imza törenine, Başkan Gündüz’ün yanı sıra özel bankanın Malkara Şube Müdürü İskender Yaman, Trakya Saha Tarım Bölge Yöneticisi Ali Can Küçüktaş ve Malkara Şube Tarım Portföy Yöneticisi Özgür Saatçi katıldı.
Malkara Ziraat Odası üyelerinin harım bankacılığının tüm yeni ürün ve hizmetlerinden yararlanmasını amaçlayan protokolün imza töreninde konuşan Şube Müdürü İskender Yaman, “Ülkemizin geleceği için stratejik önemi olduğunu düşündüğümüz tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemeye, çiftçi ve üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz de, “Üye çiftçilerimizin banka olanaklarından yararlanması için protokol imzaladık, hayırlı olsun” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ