Reklam

Fındıktaki gelişmeler devlet takibinde

Fındıktaki gelişmeler devlet takibinde
Reklam

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, son dönemde fındık fiyatlarının düşmesiyle ilgili gelişmeleri dikkatle takip ettiklerini belirterek, “Eğer bir spekülasyon intibası alırsak gerekeni yapacağız” dedi.
Açılış, ziyaret ve bir panele katılmak üzere Ordu’ya gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu Gazeteciler Derneği’ni ziyaretinde gazetecilerin fındık fiyatlarıyla ilgili sorularını cevaplandırdı. Kurtulmuş, “Son zamanlarda fındıkta fiyatların düşmesiyle ilgili gelişmeleri çok dikkatli bir şekilde takip ediyoruz. Burada herhangi bir şekilde spekülasyon olduğu intibası oluşursa bununla ilgili gerekli düzenlemeleri yaparız. Bunun için Karadeniz kamuoyunun, Ordu’daki, Giresun’daki hemşehrilerimizin rahat olmasını temenni ederiz. Önümüzdeki günlerde Tarım Bakanımızla bu konuyu müzakere edeceğiz. Eğer herhangi bir spekülasyon intibası, görüntüsü, ihtimali varsa bununla ilgili gerekli tedbirleri alırız, hiç merak etmeyin” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet geyin düzce avlayan köyü no 22 tel 0535 827 87 16 diyor ki:

    14 .80 tl satılan fındık 8.5 tl düşürdüler hala bi intibaa oluşmadıysa numan bey vay halimizeeeeeeee yav gözünüzün içine mi sokacagız artık yeter sen anlamak istemiyorsan syn prafösör eski başbakanlar dan sayın nejmettin erbakan hocam vardı hatırlıyorsanız aynen şöyle demişti kasketli numan bakar bakar göremessin görmek istemiyorsan kör mü oldunuz hala da göremiyorsanız demek ki kör oldunuz ki bir intibadan bahsediyorsunuz saygılarımla

BİR YORUM YAZ