Mazot, gübre ve tohum desteğinde şok gelişme !

Mazot, gübre ve tohum desteğinde şok gelişme !
Reklam

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından çiftçiye verilecek olan 2015 yılı Mazot, Gübre ve Toprak Analizi Desteği uygulamaları kapsamında 2015 yılı ödeme listeleri askıya çıkarıldı.
Mazot, Gübre ve Toprak Analizi Desteği için Bitkisel Üretime Destekleme ödemeleri için 2015 yılı müracaat dilekçesi ve destekleme talep formu ile müracaat eden üreticilere ait askı icmalleri 28.01.2015 tarihi itibariyle köylerimizde askıya çıkıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, 5 gün süreyle askıda kalacak olan listeleri çiftçilerin titizlikle kontrol etmeleri, herhangi bir hata tespit edilmesi durumunda askı süresi içerisinde gerekli düzeltmelerin yapılabilmesi için il ve ilçe müdürlüğüne müracaat etmelerini istedi.
Yine 2015 yılı güzlük ekilişlere ait 2016 üretim yılı Yurt İçi Sertifikalı Tohum Kullanım Desteği uygulamaları kapsamında 2016 üretim yılı çiftçi kayıt sistemi kaydını veya güncellemesini yaptıran çiftçilere ait ödeme listelerinin de askıya çıkarıldığı sertifikalı tohumluk desteğinden yararlanacak çiftçilerin de listeyi kontrol etmeleri istendi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ