Tarım danışmanları sahada

Tarım danışmanları sahada
Reklam

Erdemli Ziraat Odası Başkanı Ahmet Öger, odaları bünyesindeki tarım danışmanlarının sera ve bahçelerde aralıksız hizmet verdiğini söyledi.
Bahçe ve sera kontrolleri yapan tarım danışmanlarının çiftçi ziyaretleri sırasında ürünlerde hastalık ve zararlı kontrolleri yaparak gerekli tavsiyelerde bulunduklarını ifade eden Öger, “Her ay düzenli olarak meyve ve sebzelerde, hastalık zararlı kontrolleri yapılarak çiftçilerimizin daha iyi verim elde etmesi adına gayretle çalışan Erdemli Ziraat Odası tarım danışmanları, danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm çiftçilerimizi bilinçlendirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedirler” dedi.
“Erdemli Ziraat Odası tarafından sunulan danışmanlık hizmetinin karşılığı üründe verim artışı ve kalite olarak yansıyacak, en önemlisi de çiftçimiz ekonomik kayıpların önüne geçecektir” diyen Öger, şunları kaydetti:
“Çiftçilerimiz danışmanlık hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getiriyor. Çiftçimizin memnuniyeti bizleri de memnun ediyor. Danışmanlarımız üretim sezonu ve yıl boyunca çiftçimizin yanında olmaya devam edecektir. Çiftçilerimize verdiğimiz bu hizmetten en iyi şekilde faydalanmalarını istiyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. elmar dedi ki:

    domates serasi donumden 50-100 ton hasat alinmasi icin danismanlik yapilir, 0538-062-69-42

BİR YORUM YAZ