Teknotarım fuarı kapılarını açacak

Teknotarım fuarı kapılarını açacak
Reklam

Teknotarım’15 Manisa 9. Uluslar arası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 5 Kasım’da başlıyor. Manisa Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan Teknotarım’15 Fuarı 8 Kasım gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Manisa’da 8 yıldır SNS Fuarcılık tarafından düzenlenen ve her yıl daha fazla ilgi gören Teknotarım Uluslar arası Tarım ve Hayvancılık Fuarı bu yıl 9’uncu kez gerçekleştirilecek. Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Celal Bayar Üniversitesi, Şehzadeler Belediyesi, Yunusemre Belediyesi, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, Manisa Ticaret Borsası, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ziraat Odası, Ziraat Mühendisleri Odası, Veteriner Hekimler Odası, Manisa İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Manisa Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği, Manisa Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Manisa Süt Birliği, Manisa’yı Mesir’i Tanıtma ve Turizm Derneği, Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile KOSGEB tarafından desteklenen fuar SNS Fuarcılık tarafından düzenlenecek.
5 Kasım Perşembe Günü (yarın) saat 14.00’te resmi açılışı yapılacak olan Teknotarım’15 Fuarı 8 Kasım Pazar akşamına kadar 4 gün boyunca misafirlerini ağırlayacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ